Červenec 2011

Teen Wolf

8. července 2011 v 17:36 | Blonďatá Vanička |  Oznamy
Ahoj miláčkové. Hlásím změnu. Nedávno jste si mohli všimnout že Selen přidala informaci o Seriálu Teen Wolf. Jelikož ji to pohltilo stejně jako mě, tak se tento blog bude soustřdit na tento seriál. Samozřejmě že nezapomínáme na TVD a budeme s ejim takové věnovat ale už né tolik jako před tím. Budu ráda když naše TVD Aff zlstanou s námi i když budem eo něčem jiném :) Předem děkuji za vyjádření :))

Spoluadminka

3. července 2011 v 20:16 | Blonďatá Vanička |  Oznamy
Takže děcka. Už asi podle názvu článku je vám jasné co se děje. Sháním spoluadminku. Nedávno se jedna přihlásila ale už se neozvala. Selene nemá čas a nebo se jí nechce a řekneme si upřímě že mě to samotnou nebaví. Takže kdo by měl zajem, prosím pište. :))

Facebook

1. července 2011 v 17:13 | Blonďatá Vanička
Sice už na nic nemám sahat ale nedá mi to. Najdete nás i na FCB :D

MTV series: Teen Wolf 2011

1. července 2011 v 16:52 | Selene |  Oznamy


Viem, že to sem ani nepatrí, ale musela som to sem dat. Seriál odštartoval v Amerike 5 juna a už má za sebou celkom slušnú sledovanost. Zatial bolo uverejnených 5 častí ( každý pondelok) a všetci fanúšikovia čakajú nedočkavo na dalšie ( aj ja :-D) vrelo odporúčam si stiahnut aspon pilotnú čast a potom posúdite či to za to stojí...ale verte, že je to slušná náhrada za TVD cez leto...horsa na vlkodlakov..:-D

Scott (Tyler Posey) je obyčajný stredoškolák. Na rebríčku popularity, ktorá je v amerických seriáloch smerodajná sa pohybuje niekde uprostred, čo mu zaručuje takmer nerušené dni v škole. Spolu s kamarátom Stilesom (Dylan O'Brian) si žijú takmer bezstarostným životom v malom meste obklopenom krásnymi lesmi.
Po tom, čo sa v ich okolí odohrá záhadná vražda, títo dvaja mladí muži nevydržia a idú na miesto činu pozorovať postup polície. Situácia sa zamotá a Scotta v lese niečo pohryzie.
Na druhý deň ho v škole čaká niekoľko prekvapení - nová spolužiačka Alison (Crystal Reed), super sluch, či novo objavený športový talent. Po náročnom večeri na brigáde (pracuje v nejakej podozrivej veterinárnej inštitúcii, lebo má šestnásť a dovolia mu starať sa o zvieratá) si ľahne spať a zobudí sa v lese. A potom v niečom bazéne. So Stilesom postupne odhaľujú tajomstvo jeho novej identity, spoznávajú Dereka (Tyler Hoechlin: 7th Heaven), ktorý vie zjavne niečo viac a napokon desivých lovcov vlkolakov.
časti si možete stiahnut na ulož.to

DELENA Fanclub!

1. července 2011 v 16:50 | Blonďatá Vanička |  Postavy VDPokud i vy jste fanoušci týmu DELENS přidejte se k nám!

Ian in French Magazine Series

1. července 2011 v 16:05 | Selene |  Herci VD
Co na své přítelkyni Nině Dobrev nemáte rád?
"Pokud jde o Ninu, je stejná jako já, co miluji a zároveň i nenávidím. Tak jako já, i ona se najednou zabývá velkým množstvím věcí. A výsledek - ať jsme kdekoliv a děláme cokoliv, vždy máme zpoždění. Letadla, premiéry, večeře, vše - stále tam s ní chodím pozdě. V každém případě však pro to máme dobrý důvod. Nesnáším, když jdu pozdě a někdy se z toho můžu zbláznit. No máme ale velmi rušný život a nedá se tomu vyhnout."
imagebam.com
Scan s Ianem z francouzského magazínu jsem sem už dávala, ale teď se objevila i jedna otázka, která mu byla položená při interviewu. Týká se Niny Dobrev!

Teen Choice Awards 2011- nominácie v deviatich kategoriach

1. července 2011 v 15:50 | Selene |  Novinky Vampire Diaries


Aj tento rok možete hlasovat za seriál The Vampire Diaries na TCA 2011. A to hned v niekolkých kategoriach:( aby ste mohli hlasovat sa musíte najprv zaregistrovat)

Choice TV Show: Fantasy/Sci-Fi: The Vampire Diaries
Choice TV Actor: Fantasy/Sci-Fi: Ian Somerhalder, Paul Wesley
Choice TV Actress: Fantasy/Sci-Fi: Nina Dobrev
Choice TV Villain: Joseph Morgan
Choice TV: Female Scene Stealer: Kat Graham
Choice TV: Male Scene Stealer: Michael Trevino
Choice Male Hottie: Ian Somerhalder
Choice Female Hottie: Nina Dobrev

http://www.teenchoiceawards.com/index.html

Problém

1. července 2011 v 15:06 | Blonďatá Vanička
No takže jsem si zase hrála z menu a trochu jsem nevytunila rozcestník nahoře. :D Já vím mě k tomu radši nepouštět. :D POtřebuju někoho schopnýho kdo mi to dá opět dohromady než mě Selene vážně utluče.. je tau někdo takový? :D

Paul Wesley in Poland

1. července 2011 v 13:12 | Blonďatá Vanička |  Herci VD
Takže náš pan Stefan se prochází v polsku a za náma se nestaví? Měl by se stydět! I když na něho není tak hezký pohled :D


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Promo

1. července 2011 v 13:09 | Blonďatá Vanička |  Epizody VD
Děkuji za uporonění Ado :D
Nové promo fotky na TVd ale mám tady jen jednu ta druhá se mi moc nelíbí :)
imagebam.com

Ups

1. července 2011 v 12:54 | Blonďatá Vanička
Moooc se omlouvám že opět nic nepřidávám ale jak si není co. Teda aspoň nic co by mi připadalo zajímavé. A hlvně mě nebaví nic hledat. Přemýšlela jsem nad tím že bych sem někoho našla na záskok ale pochybuju že mi to Selene povolí, ale zase když jí budu hodně přemlouvat tak možná jo.
Jinak jak se všichni máte? Jaký je váš první den prázdnin? Věřím že to to užíváte !!