Červen 2010

Vampire Diaries’ Comic Con panel time & room confirmed

30. června 2010 v 9:34 | Selene |  Novinky Vampire Diaries
s-u-m-r-a-k
Pre tých,ktorí sa chistajú do Sanm Diega na Comic Con je tu správa pre vás...xD
The Vampire Diaries má už potvrdený čas aj miesto.Bude to 24 júla(sobota) o 16:15 v miestnosti č.20.
Prídu hlavné úlohy a to:Ian Somerhalder,Paul Wesley,Nina Dobrev,Michael Trevino a Matt Davis.K hercom sa pridajú ešte výrobcovia tohoto skvelého seriálu a to Kevin Williamson a Julie Plece.
Toto stretnutie bude moderovať Marcos Siege zo seriálu Dexter

čo by som dala za to keby som tam mohla byť...xD

Coup De Main Magazine’s Q&A with Ian Somerhalder: “Damon controls life; life doesn’t control him.”

30. června 2010 v 9:24 | Selene |  Herci VD
s-u-m-r-a-k

Navzdory jeho zubatému dramatickému zápornému hrdinovi lhostejnému pohrdání lidským životem, jako Damon Salvatore v nové TV show 'THE VAMPIRE DIARIES' -
ve skutečnosti
- herec IAN SOMERHALDER je dojemný ochránce za práva zvířat a životní prostředí.

Somerhalder chce: ptáte se, kolik je rtuti ve vašem sushi, konec zabíjení Calderonských delfínů v Dánsku (konkrétně Faerské ostrovy), kdosi vymyslí náhradu za plast, takže volně žijící mořští živočichové se přestanou zaměřovat na jídlo volně plující na hladině oceánu, konec ohrožování primátů ničením tropických lesů, musíte si být vědomi, že se ve Spojených Státech se promrhá 320,000 kilovatt-hodiny za minutu z neúčinného používání domovní elektřiny, bojkot všech čerpacích stanic BP a dostoupení od vedoucí Americké Agentury pro Ochranu Životního Prostředí vzhledem k hrůzným následkům katastrofy hlubokomořského ropného vrtu.

Jednatřicetiletý Ian věnoval svoje letní přestávky z natáčení 'The Vampire Diaries', aby si vyhrnul rukávy a s veškerou silou se vrhnul na vyčištění oblasti Mexického zálivu. Dokonce se na cestě zastavil i v psím adopčním útulku v Atlentě - zklamaný, že se tam nikdo neobjevil - když na svém osobním Twitter profilu propagoval zvířecí adopční agenturu. Když byly tiskové povinnosti kolem Vampire Diaries přesunul se pryč z Grad Isle do New Yorku, on ohlásil, co bylo: "Předstírání, že je všechno v pořádku - nic NENÍ v pořádku. Ropa je všude! Má někdo nějaký plán? BP? Federálové? Ani nápad! Je to vtip my jako země bychom měli mít nemocné žaludky. Děkujeme, vládo, za povolení obrovského průmyslového odvětví, které můžeme sami ovládat."Keck’s Exclusives: Vampire Diaries’ New Baddie

29. června 2010 v 19:05 | Selene |  Novinky Vampire Diaries
newsNikdy jsme se nedozvěděli, co špatného byl starosta Lockwood(Robert Pralgo). Byl snad upír? Vlkodlak? Jiné kouřové monstrum? Byl něco z toho předtím, než přišel o život v hořícím suterénu, ve finále série Founder's Day. Ale díky tomu můžeme odhalit nový tajemný přírůstek v Mystic Falls.
"Naší velkou novinkou je Mason Lockwood, starostův mnohem mladší a chladnější bratr, který byl odcizen od rodiny."říká výkonná producentka Julie Plec. "Jeho návrat zavání s mnoha otázkami. Například: Co je tak zvláštního a nebezpečného v rodině Lockwoodových?"

‘Vampire Diaries’ exclusive: Did David Anders survive?

29. června 2010 v 19:02 | Selene |  Novinky Vampire Diaries
news

source-bella43.blog.czPřestože v posledním měsíci producentka "The Vampire Diaries"brutálně napadla Elenina otce Johna, jeho představitel David Anders potvrzuje svou účast v příští sérii. 

"Teraz to visí vo vzduchu."hovorí. "Ešte mi nedali vela možností. Mám pocit, ako by som  mal  spoustu nohou a každá ide iným smerom. Ale to je rozhodnutie Kevina Williamsona." Ačkoliv se na papíře zdá Johnova šance na přežití tenká - Katherine mu usekla jeho prsty a probodla střeva - David připomíná fanouškům: "Ne vždycky lidé umírají na bodnutí nožem."
Zatímco David čeká na scénář "VD", objevuje se v seriálu "Syfy's Warehouse 13" ( premiéra je 6.července, David se tam objeví 7.září)"Cestuji tam časem."odhaluje. "Vedu časopis, který se vrací do 60.let. Zatím je vše zahalené v tajnosti, takže víc říct nemohu."
tohoto herca začínam mať čoraz viac,pretože asi len cez neho si aspon nejako možme predstavovať čo bude v septembry,teda okrem školy...xD

Ian Somerhalder s malou opičkou

29. června 2010 v 18:39 | Selene |  Herci VD
gallery
toto je strašne zlatá fotka...xD
tvd-fans.blog.cz

Ian new outtakes from shoot

29. června 2010 v 18:31 | Selene |  Herci VD
gallery
V tom červenom svetri ma dostal...Ian je proste strašne zlatý a krásny...xD
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Uratha:moc nesmrtelných-3.kapitola

29. června 2010 v 13:29 | Selene |  Moje poviedky
avatar

a tak tu je dalšia časť,ktorá bude zatial posledná.Kedže idú prázdniny dalšia bude až niekedy koncom augusta alebo začiatkom septembra...


Akonáhle nás zbadali pri Voltere zaviedli nás k Arovy.Ten na naše prekvapenie bol dosť nervozny.
,,Moji drahí priatelia.Dnes na vás nemám vela času pretože Marcusove obete sa dostali z hrobky"Edward podišiel k nemu a podal mu ruku.Vytreštil oči.
,,Tým je vec ovela komplikovanejšia.Vieme,že chcú pomstu a myslia si,že aj my možeme za to čo sa im stalo.Ale som rád,že vaša priatelka Vivian žije"povedal s jemným úsmevom.

David Anders as Regular Charakter?

28. června 2010 v 16:43 | Selene |  Novinky Vampire Diaries
news
avatar
Q: Slyšel jsem zvěsti, že David Anders [John Gilbert] bude v další sérii The Vampire Diaries jako pravidelná (regular) postava. Řekněte, prosím, že je to pravda.

Ausiello: Kdybych mohl, tak řeknu, ale nemůžu. Ale je tu něco, co můžu potvrdit: Anders bude určitě hrát v další sérii.

tak ho Katherine nezabila...aspon myslým,jejda to čakanie je strašné


Ian Somerhalder On Larry King Live Show

27. června 2010 v 15:43 | Selene |  Herci VD
gallery
I am team Damon and Ian Somerhalder...xD

imagebam.com imagebam.com imagebam.comUratha:moc nesmrtelných-2.kapitola

23. června 2010 v 20:58 | Selene |  Moje poviedky
avatar

táto kapitola je z pohladu Alice a Sue.Je dosť krátka,ale viac som k tomu nepotrebovala napísať...píšem už tretiu kapču a tá slubujem bude dlhšia...xD

z pohladu Alice:
Sedela som na gauči pri Rosalie a robila jej vrkoče,ked som mala vidinu.Jasper bol hned pri mne,ale ignorovala som ho.
Obraz je velmi nejasný,ale vidím v nej siluetu ženy,teda skor dievčťa ako váha ísť k nám.Pozerá sa na nejaký obrázok a pritom cítim,že myslý na nás.Ale kdo to je?,,Vivian,Jeremy nás volá"skoro som skolabovala.Vivian?Ved ona je mrtva.Ale ked som videla tú postavu ako sa otočila smerom ku mne a usmiala sa vedela som,že to bol omyl.

Uratha:moc nesmrtelných-1.kapitola

23. června 2010 v 20:53 | Selene |  Moje poviedky
avatar

tak je tu 1.kapitola  tretieho pokračovania Urathy...myslým,že aj,ked je trocha potrhaná lebo je z viacerých pohladov tak to bude vrchol mojej fanmade tvorby a to nielen celá táto kapitola,ale celá tretia časť.Myslým,že lepšie už písať nebudem...prosím o akékolvek komenty...

z pohladu Stefana:
,,Nieeeeeee"začul som kričať Damona.Bol to výkrik plný bolesti a smútku.Všetci sme vystrelili do Vivianinej izby,ale Damon už zvieral len jej vankúš.Podišiel som k nemu a objal ho.Nevedel som čo iné mám robiť v takejto chvíli.Tak prázdno som sa necítil ani,ked umrela Katherine.Bolo to neuveritelné.Vivian,moja drahá Vivian je preč.Navždy.Pevnejšie som zovrel svojho brata a spolu s ním žialili za ženou,ktorá do nášho života vstúpila ako búrka.Ovplivnila nás a dokázala zmeniť Damona.Za to jej budem navždy vdačný.Lenže čo sa bude diať teraz?Ako bude napredovať náš život bez nej?Neviem si to ani predstaviť.


Exclusive spoiler for second season

22. června 2010 v 20:25 | Selene |  Novinky Vampire Diaries
news
avatar
"Nemožem o tom zatial vela hovoriť," povedala výkonná producentka Julie Plec, "ale jedno z velkých prekvapení je, že Katherine bude stáť tváro v tvár Elene"

Aký má Nina pocit z hrania Eleny a jej dvojničky z 19. stor v rovnakej scéne? "Budem musieť požiadať o druhú výplatu," povedala 21-ročná herečka, ktorá se ako dieťa divila dvojrolu Lindsay Lohan vo filme The Parents Trap. Zatial čo špeciálne efekty sú od
dob Elizabeth Montgomeryové v roli Samanthy/Sereny v Bewitched ovela pokročilejšie, Nina sa stále obáva emocí protějšího záskoku, ked natáčení série pokračuje v auguste. "Bude to odlišné, pretože mnoho hercov reaguje na dalšiu osobu, ale bude to zábava vykročit z mojej pohodlnej zóny."

Nina Dobrev arriving in Toronto, June 19, 2010

21. června 2010 v 17:57 | Selene |  Herci VD
gallery
Nina vyzerala skvele aj pri prilete do Toronta.Len tak rozmýšlam...Tá druhá fotka.Ten fanúšik je chlap alebo žena?
imagebam.comimagebam.com

Nina Dobrev at 2010 MuchMusic Video Awards

21. června 2010 v 17:50 | Selene |  Herci VD
gallery
Nina sa minulú noc zúčastnila na Much Music Video Awards v Toronte.Vyzerala ako vždy úžasne...

imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Uratha 3-Moc nesmrtelných

20. června 2010 v 16:46 | Selene |  Moje poviedky
avatar

takže,koniec druhej časti nastal.Spletitý osud Vivian ju dohnal až k smrti,ktorá sa však neuskutočnila.Vivian nezomrela,ale dostala sa do vezenia,ktoré Marcus vytvoril pre tých,ktorí nechceli stáť po jeho boku alebo boli naobtiaž.Spoznáva nových pratelov,ktorí sa usilujú po desatročia strávených pod zemou vyrovnať sa s novou dobou.Predstavujú však novú hrozbu pre Volturiovcov a možno aj pre Vivianiných známych...
Toto je posledná časť Urathy s názvom Moc nesmrtelných.
Momentálne píšem už prvú kapitolu,ale neviem kedy bude hotová...

New Greystone Mansion shots of Nina Dobrev

20. června 2010 v 15:21 | Selene |  Herci VD
gallery
nádhera...

imagebam.comimagebam.com