Kristen-Robert kouše pekne sexi

21. dubna 2009 v 15:41 | Aryana |  Oznamy
Zatímco Pattinson a jeho herecký kolega Taylor Lautner v tu chvíli jen přihlíželi, nervózní japonská fanynka Stewartové položila otázku, na kterou mysleli všichni v sále.
Japonské tazatelce to dalo velkou práci, než ze sebe otázku dostala. Koktala a hlas jí přeskakoval natolik, že se někteří v místnosti začali hihňat. Nakonec to přišlo: "Jak jste se cítila, když vás Robert kousl?" zeptala se nesmělá Japonka.


Stewartová se šibalsky podívala na Pattinsona po své levé straně a odpověděla otázkou: "No, a co myslíte vy, jaké to bylo?"

Dříve, než mohla být tato slova vůbec přeložena do japonštiny, kráska vedle Pattinsona si odpověděla sama: "Bylo to mnohem lepší!"

Po hereččiných slovech Pattinson viditelně zčervenal. Lautner ho potom chlácholivě poklepával na noze, když se odpovědi Stewartové všichni v sále začali nahlas smát, jen co dozněl její překlad. Smál se dokonce i sám překladatel.

Tazatelka sebrala odvahu a pokračovala: "A co bylo od Pattinsona lepší, kousnutí, nebo polibek?" Mezi Stewartovou a Pattinsonem proběhlo pár dalších koketních pohledů, ale Stewartová nakonec na tento dotaz neměla.

"Vlastně ani nevím," pokrčila rameny. Překladatel zvolil v japonštině adekvátní "bez komentáře".

Horkokrevná Kristen Stewartová (18) popisovala, jaký to byl skvělý pocit, být pokousaná Robertem Pattinsonem (22). Hovořila o scéně v novém filmu Twilight: New Moon, který minulý týden s Pattinsonem a Taylorem Lautnerem (17) propagovali na turné po Japonsku. zdroj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama