Kristen-interview

13. dubna 2009 v 11:40 | Aryana |  Twilight - Všechno
Počkejte sekundu, "masochistický?" "Nemyslím,že je příliš nadšená randěním se starším chlápkem.Já myslím,že je to masochystické...Je to pro ni východ, něco co může jít dělat, je to hloupé,ale zábavné.I přesto na to není hrdá a stydí se za to. "

Chtěla by jste raději: praci na hrách nebo na koních? "To je nejistá věc,protože víc lidí souhlasí s hrami,ale z fyzického hlediska si mě jízdy nežádají.Raději bych byla správce, žádný vtip.Raději bych čistila každý nepořádek a nemusela mluvit s nimi a pracovat na jejich jízdách."

Kristen, jste dítě z 90.let a hrajete holku z 80tých. "Mám ráda "Madonnu" a podobné neonové barvy.Tento styl byl velmi odlišný a to se taky vrátí.Museli jsme se cítit jako v 80tých letech.Dostali jsme velkou brožuru informací,která nebyla velmi důležitá.Byl tam mladý ctižádostivý podnikatel a najednou všichni začali být materialističtí a chtěli být bohatí."

A děláte to znovu v Runaways! "Viděla jsem jen Joan Jett.Ona je opravdu dobrá.Ona vámi proniká jejím upřeným pohledem,doslova.Je to vážne cool a opravdu hluboké.Ona je velmi zamyšlená.Mohla by sedět v místnosti plné štěbetajících lidí a hudby a ona by jen seděla.Pak by se stalo něco bláznivého a vy na ni: "Jane, viděla jsi to?" a ona "Ne".Je opravdu velmi zamyšlená a miluje co dělá.Stará se o mnoho lidí.Je úžasná. "

Můžeme vás slyšet zpívat prosím? "Moc se mi do toho nechce.Ale také chci,aby to znělo pravdivě.Nevím jestli to bude kombinace našich hlasů.Nebo jestli použijí jen její nebo jen můj.Uvidéme.Budeme to vědět podle dalších herců.Bylo by to úžasné.Jsme rozhodně pro kapelu."

Ok, fajn, co ty + kytara-zdrcující? "Vztah je to opravdu zajímavý, je Cheri a Joan - frontmenů kapely.Dostanou společně v Japonsku tetování a zřejmě ho stále mají.Těším se na to proto,že je to taková legrační část filmu.Líbí se mi velký konflikt.Cheri nezvládá úspěch a Joan je naopak velmi sebejistá a ví jak naložit s celou kariérou.Jsou tam opravdu výbušné scény.Zesilovače jsou kopnuté skrz, a kytary jsou rozbité. "

Takže, v Adventureland, jste 'sebekritická' , jak říkáte? "Nikdy jsem se nepotkala s tak introvertní a sebekritickou dívkou v zábavním parku. (smích) Mám k ní vztah,protože mám ráda role,které byly napsány celé ... je snadné říct co bylo správné a co špatné.Můžu si představit co by chtěla, jaké to je nemít mámu a tátu,kteří by vás ujistili,že jste chytřejší než jiní lidé."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zuzanka Zuzanka | Web | 13. dubna 2009 v 11:59 | Reagovat

Achoj začalo u mě 1. kolo SOND tak si můžeš shánět hlásky tady je přesný odkaz  http://louliinqa.blog.cz/0904/1-sond-1-kolo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama